صفحه اصلی / رويدادها / مراسم افطاری به مناسبت میلاد امام حسن (ع) و تجلیل از رئوسای اسبق هیئت برگزار شد

مراسم افطاری به مناسبت میلاد امام حسن (ع) و تجلیل از رئوسای اسبق هیئت برگزار شد

به مناسبت میلاد حضرت امام حسن مجتبی در ضیافتی به همین مناسبت از رئوسای سابق هیئت شهرستان بوشهر با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد شد.

چون سنت هر ساله و طبق برنامه شش ماهه اول هیئت در شب میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام ) میزبان کوهنوردان وسنگنوردان عزیز در هتل ورزش بوشهر بودیم تا ضمن تشکر وخسته نباشید خدمت عزیزان همنورد و همطناب مراتب قدردانی از حضور و فعالیت های آنان داشته باشیم .

این مراسم ساعت ۱۹ روز چهارشنبه ۱۰ تیر ماه مصادف با شب میلاد امام حسن در سالن کنفرانس هتل ورزش بوشهر برگزار و با قرائت قران پخش سرود ملی آغاز و با سخنرانی های جنابان آقای بکمی رئیس هیئت ،آقای آذری پیش کسوت کوهنوردی و آقای توانا دبیر هیئت پیگیری شد.

در پایان برنامه به ۳ نفر از رییسان سابق هیئت که حضور یافته بودند جناب آقای اسکندری دومین رئیس هیئت شهرستان آقای دهقانی سومین رئیس هیئت و آقای گلستانی چهارمین رئیس هیئت با تقدیم لوحه قدردانی به عمل آمد.

و همچنین از سروران بزرکوار جناب آقای مهندس کریم عظیمیان و مهندس حسین عظیمیان رئوسای محترم شرکتهای ساختمان راه گستر و  آبادراهان  قدردانی به عمل آمد.

به دو همنورد گرامی هیئت سرکارخانم بیغش کوهنورد پیش کسوت بانو و جناب آقای مهدی طهماسبی ؛ بزرگ کوهنورد کوچک که به عنوان کوچکترین صعود کننده به قله بیرمی بوشهر احکام صعود تقدیم شد.

در پایان با ضیافت افطاری از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

با تشکر از آقای حبیب الله آتشی مجری برنامه و جناب آقای سنایی و سرکارخانم یمین از همه زحمت های صورت پذیرفته جهت اجرای این برنامه و همچنین از آقای بختیاری فرد و آقای ابراهیمی که بی حمایت آنان نیز این برنامه چنین برگزار نمی گردید.

در پایان از حمایت جناب آقای نکویی رئیس هیئت والیبال استان و هتل ورزش ، مجموعه نخلستان که در حقیقت آنان میزبان ما بودند، از جناب آقای پیامی و دیگر عزیزان روابط عمومی اداره کل و حضور ارزشمند جناب آقای کشتکار معاونت محترم ورزش استان و همچنین شما میهمانان گرامی که قصور ما را با بزرگی خویش بخشیدید تشکر می نماییم.

تصاویر برنامه :

[onedrivegallery id=”folder.9b2c7461d979efa0.9b2c7461d979efa0!378″]

همچنین ببینید

نتایج سنگنوردان پسر در جام خلیج فارس

قهرمانان بوشهری در پایان روز نخست جام خلیج فارس که در شهرستان دشتستان در حال …

2 نظرها

  1. سنایی

    همواره ارزوی موفقیت روز افزون برای تمامی همنوردان و هم طناب ها خواستارم

  2. سیدمحمدحسین عطائی

    بسیارعالی،خداقوت همنوردان عزیز