صفحه اصلی / رويدادها / سیدمحسن موسوی قرعه ریاست هیئت استان به انتخاب مجمع استان

سیدمحسن موسوی قرعه ریاست هیئت استان به انتخاب مجمع استان

در مجمع انتخاباتی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان بوشهر که پیش از ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون کوهنوردی و اعضای مجمع برگزارشد سید محسن موسوی بعنوان رئیس جدید این هئیت انتخاب شد.

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی به فعالیت بیش از ۶۰ هزار ورزشکار سازمان یافته در این رشته اشاره کرد و افزود:از این تعداد بیش از ۲۲ هزار نفر مربی در سطح کشور نیز آموزش دیده اند.

زارعی افزود: در رتبه بندی هیات های استانی کشور بوشهر در سال ۹۵ میان ۳۱ هیئت استانی جایگاه نهم کشور را به خود اختصاص داد

وی اضافه کرد: در بخش سنگنوردی نیزاستان بوشهر در سال ۹۴ در بخش دختران و پسران در مسابقات آسیایی که به میزبانی ایران برگزارشد خوش درخشید.

زارعی خاطرنشان کرد: از سوی وزارت ورزش و جوانان فدراسیون کوهنوردی در بعد همگانی در سال ۹۵ به مقام نخست رسید و در بعد قهرمانی نیز جایگاه این رشته ارتقا یاقته است.

وی در پایان بیان داشت: قرار است یکی از امتیازات دیواره سنگوردی کشوری در استان بوشهر در شهرستان دشتستان احداث شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز با اشاره به فضای مناسب این رشته در شهرستان های استان اشاره نمود و افزود: هم اکنون دیواره های سنگنوردی در شهرهای گناوه کنگان و راه اندازی شده و در دشتستان در حال احداث است و در سایر شهرستان ها نیزدر آینده نزدیک راه اندازی می شود.

هم چنین در شهر بوشهر با احداث هر چه زودتر خانه سنگنوردی در مرکز استان شاهد پیشرفت بیشتری خواهیم بود.

بهروزیان فرد بیان داشت:این رشته در استان بوشهر در جایگاه خوبی قرار دارد و در بعد همگانی مورد استقبال عموم مردم استان بوشهر است.

وی اضافه کرد: در ۶ ماهه دوم سال استان بوشهر در بخش کوهنوردی با توجه به شرایط مناسب آب و هوایی می توان پذیرای کوهنوردان سایراستان های کشور باشیم.

در این آیین در مرحله اول انتخاب غلامرضا مریدیان ۹ رای و سید محسن موسوی ۸ رای کسب نمودند که انتخابات به دور دوم کشیده شد که موسوی با ۱۰ رای به مدت ۴ سال ریاست این هیئت را برعهده گرفت.

مریدیان در این مرحله ۷ رای کسب نمود.