صفحه اصلی / رويدادها / کوه پیمایی خانوادگی با حضور پرشور خانواده های بندر بوشهر۱۷بهمن۹۳

کوه پیمایی خانوادگی با حضور پرشور خانواده های بندر بوشهر۱۷بهمن۹۳

کوه پیمایی خانوادگی با حضور خانواده های بوشهری به مناسبت دهه فجر ، جمعه ۱۷ بهمن در منطقه بتیه شهرستان تنگستان برگزار شد.

حضور پرشور صد نفری خانواده های علاقمند طبیعت و ورزش دوست بوشهری در برنامه کوه پیمایی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و سی وششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در تاریخ جمعه ۱۷ بهمن ماه ۹۳ روز ورزش همگانی صورت پذیرفت.

این برنامه که در پگاه سومین آدینه روز بهمن ماه ۹۳ به ساعت ۵٫۳۰ صبح در میدان امام خمینی (ره) با حضور شرکت کنندگان آغاز گردید و با اعزام حاضرین به منطقه مورد نظر منطقه زیبای بتیه محصور در کوه مند که حوالی روستای کلات شهرستان تنگستان واقع گردیده است علاقه مندان به کوهنوردی پرداخته و ضمن صرف صبحانه و نهار حین برنامه از زیبایی های طبیعت بهره جستند ، این برنامه در ساعت ۱۷ عصر جمعه با بازگشت افراد به بوشهر پایان پذیرفت.

در این برنامه به قید قرعه به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان جوایزی جهت یادبود اهدا گردید.

این برنامه به تلاش همنوردان در کمیته کوهنوردی و همت پیشکسوتان عرصه کوهنوردی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان بوشهر با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و شورای اسلامی بندر بوشهر صورت پذیرفت.

این هیئت در صدد است به مناسبت ۱۸ اسفند روز بوشهر برنامه کوهپیمایی عمومی را برای همشهریان بوشهری اجرا نماید که اطلاعات این برنامه بزودی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

{skydrivegallery folder.9b2c7461d979efa0.9B2C7461D979EFA0!342}

همچنین ببینید

نتایج سنگنوردان پسر در جام خلیج فارس

قهرمانان بوشهری در پایان روز نخست جام خلیج فارس که در شهرستان دشتستان در حال …