صفحه اصلی / رويدادها / کسب قهرمانی محمدطه زنگنه در مسابقه سنگنوردی جام فجر
محمدطه زنگنه

کسب قهرمانی محمدطه زنگنه در مسابقه سنگنوردی جام فجر

محمد طه زنگنه سنگنورد خوب هم شهری توانست مقام سوم کشور را در مسابقات جام فجر که در تاریخ ۲۴ و ۲۵ دی ماه ۹۴ به میزبانی شهر شیراز استان فارس برگزار گردید را کسب نماید.

دومین دوره مسابقه جام فجر به میزبانی استان فارس در حالی برگزار گردید که مجموع ۱۷۳ نفر ورزشکار دختر و پسر در سه رده نونهالان الف ،ب و نوجوانان c  با هم به رقابت پرداختند.

این مسابقات با میزبانی بسیار خوب استان فارس از روز چهارشنبه ۲۳ دیماه با انجام مراحل پذیرش و ثبتنام و جلسه فنی آغاز گردید و در روزهای پنج شنبه و جمعه مسابقات به صورت سه مرحله مقدماتی ، نیمه نهایی و فینال در عصر جمعه انجام پذیرفت.

سنگنوردان بوشهری که در عضویت باشگاه کوهنوردی طبیعت دوست پارسیان شهر شیراز در مسابقات حضور داشتند در روز نخست نتیجه بسیار خوبی را رقم زدند و  مجموع ۵ نفر سنگنورد بوشهری همه از مرحله مقدماتی به مرحله بعد صعود نمودند.

علی دوستی قلاتی و محمد طه زنگنه در رده نونهالان ب هر دو به فینال رفته و آریابد دوستی قلاتی و امیر مهدی طهماسبی در دور نیمه نهایی از حضور در فینال بازماندند و محمد حسین صفرپور دیگر سنگنورد بوشهری نیز که در رده نوجوانان c حضور داشت در مرحله نیمه هایی بازماند و تنها محمد طه زنگنه توانست مدال برنز این دور مسابقات را به گردن آویزد.دومین دوره مسابقات سنگنوردی نونهالان جام فجر

شایان ذکر است بنر این دوره از مسابقات کشوری با تصویر قهرمان سنگنوردی بوشهری آریابد دوستی قلاتی ترسیم گردیده بود که بسیار جای افتخار و تبریک دارد و  تلاش موفق روز نخست ایشان در مرحله مقدماتی با امتیاز دومی در جمع ۲۶ نفر راه یافته به مرحله نیمه نهایی از توان و قدرت عالی این سنگنورد حکایت دارد و امید داریم بتواند نتیجه از دست رفته در این مسابقه را در مسابقات بعدی جبران نماید.

هم چنین دیگر آینده سنگنوردی بوشهر محمد مهدی طهماسبی نیز در جمع دوستان خود توانست فرصت حضور در مسابقات را به صورت نمایشی تجربه نماید که امیدواریم در سالهای آتی شاهد درخشش این نونهال عزیز باشیم.

نتایج مسابقه به شرح زیر است :

نوجوانان C

رتبه

نام

نام خانوادگی

شماره

استان

۱

سید رضا

تقی پور

۲۱۸

خراسان رضوی

۲

محمدرضا

نوری

۱۹۶

زنجان

۳

سهیل

نادری

۲۰۲

خراسان رضوی

رتبه

نام

نام خانوادگی

شماره

استان

۱

فاطمه

پوربحری راه پیما

۱۳

تهران

۲

هدی

سعدونی

۱۸

خوزستان

۳

پریسا

مددی

۱

البرز

نونهالان A

رتبه

نام

نام خانوادگی

شماره

استان

۱

امین

توکلی

۱۷۶

خراسان شمالی

۲

امین

مشهد گرمه

۱۶۲

مرکزی

۳

امین

سعادتمند

۱۸۵

خراسان رضوی

رتبه

نام

نام خانوادگی

شماره

استان

۱

سارا

زراعت زاده

۹۵

کرمان

۲

پارمیدا

شعبانی زاد

۱۰۲

گیلان

۳

یاسمین

رضاپور

۸۶

خراسان شمالی

نونهالان B

رتبه

نام

نام خانوادگی

شماره

استان

۱

یونس

خورشیدی

۱۲۶

خراسان رضوی

۲

پارسا

رستمی

۱۲۵

لرستان

۳

محمدطه

زنگنه

۱۳۲

باشگاه طبیعت دوست پارسیان

رتبه

نام

نام خانوادگی

شماره

استان

۱

زهرا

نوری

۴۸

اصفهان

۲

هانیه

سعدونی

۴۱

خوزستان

۳

مهتاب

ضیایی

۴۲

خراسان رضوی

تیم های شرکت کننده در این مسابقات به شرح زیر می باشند:

ردیف

استان

آقایان نوجوانC

آقایان نونهال B

آقایان نونهال A

بانوان نوجوانC

بانوان نونهال B

بانوان نونهال C

۱

اصفهان

۲

۰

۱

۰

۰

۱

۲

اکسین اهواز

۴

۴

۰

۴

۳

۳

۳

البرز

۰

۰

۰

۱

۰

۰

۴

باشگاه شهید داوودی تهران

۱

۱

۰

۰

۰

۰

۵

باشگاه طبیعت دوست پارسیان شیراز

۱

۴

۲

۰

۳

۰

۶

گروه کوهنوردی طبیعت دوست شیراز

۰

۰

۰

۰

۱

۰

۷

بوشهر

۳

۲

۳

۲

۴

۱

۸

تهران

۱

۰

۳

۱

۳

۳

۹

چهارمهال و بختیاری

۳

۱

۰

۰

۰

۰

۱۰

خراسان رضوی

۸

۲

۳

۱

۱

۱

۱۱

خراسان شمالی

۳

۵

۱

۰

۳

۱

۱۲

خوزستان

۱

۷

۳

۳

۷

۲

۱۳

زنجان

۲

۲

۲

۱

۰

۱

۱۴

فارس

۸

۲

۰

۱

۰

۵

کازرون فارس

۲

۰

۰

۰

۰

۰

۱۵

کرمانشاه

۲

۱

۰

۰

۰

۰

۱۶

مازندران

۱

۰

۰

۰

۰

۰

۱۷

قزوین

۰

۲

۲

۲

۱

۰

۱۸

مرکزی

۰

۱

۰

۰

۰

۰

۱۹

کرمان

۰

۱

۰

۱

۴

۲

۲۰

همدان

۰

۳

۰

۰

۲

۱

۲۱

لرستان

۰

۰

۱

۰

۰

۰

۲۲

سیستان و بلوچستان

۰

۰

۰

۱

۰

۰

۲۳

گیلان

۰

۰

۰

۰

۱

۰

جمع رده ها

۴۲

۳۸

۲۱

۱۸

۳۳

۲۱

جمع کل

۱۷۳

فایل های نتایج را در پیوست ها دریافت و ملاحظه نمائید:
پیوست اندازه
PDF icon پسران نوجوان c ۱۹۰٫۴۷ KB
PDF icon پسران نونهالان الف ۱۷۸٫۳۶ KB
PDF icon پسران نونهالان ب ۱۵۴٫۰۸ KB
PDF icon دختران نوجوان c ۱۵۱٫۸۱ KB
PDF icon دختران نونهالان الف ۱۷۴٫۵ KB
PDF icon دختران نونهالان ب ۱۵۴٫۱۳ KB

نتایج ورزشکاران بوشهری :

محمد طه زنگنه سوم نونهالان ب پسر( اختلاف زمانی در ثانیه های صعود )

علی دوستی قلاتی پنجم نونهالان ب پسر ( اختلاف زمانی در ثانیه های صعود )

امیر مهدی طهماسبی ۲۶ ام نونهالان الف پسر( انصراف در مرحله نیمه نهایی )

آریابد دوستی قلاتی ۱۲ ام نونهالان الف پسر ( )

محمدحسین صفرپور ۹ ام نوجوان c پسر( اختلاف یک نفر از ۸ نفر راه یافته به فینال )

تصاویر مسابقه :

[onedrivegallery id=”folder.9b2c7461d979efa0.9b2c7461d979efa0!443″]

همچنین ببینید

نتایج سنگنوردان پسر در جام خلیج فارس

قهرمانان بوشهری در پایان روز نخست جام خلیج فارس که در شهرستان دشتستان در حال …