ارسال
صفحه اصلی / رويدادها / عناوین چهارمی نتیجه کار سنگنوردان بوشهر در مسابقات کشوری

عناوین چهارمی نتیجه کار سنگنوردان بوشهر در مسابقات کشوری

نونهالان سنگنورد بوشهر محمد مهدی طهماسبی و محمد طه زنگنه در دو رده نونهالان الف و ب حائز عناوین چهارمی در مسابقات کشوری گردیدند.

سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رده نونهالان در تاریخ ۱۷ و ۱۸ تیر ماه ۹۵ در استان سمنان برگزار گردید که از استان بوشهر دو سنگنورد خوش آتیه محمد مهدی طهماسبی و محمد طه زنگنه در این مسابقات حضور یافتند  .

محمد مهدی طهماسبی در رده نونهالان ب سنین ۶ و ۷ سال که اولین حضور خود را در مسابقات تجربه می نمود با کسب امتیاز اولی در دوره مقدماتی توانست در فینال حضور یابد و در فینال با اختلاف بسیار کم از ۳ نفر اول که امتیاز برابر داشتند با یک امتیاز کمتر در جایگاه چهارمی قرار گیرد.

محمد طه زنگنه قهرمان ملی سنگنوردی نونهالان در رده نونهالان الف ۸ و ۹ سال اینبار با رتبه سوم در مقدماتی راهی فینال گردید و در مرحله فینال با امتیاز برابر چهار نفر اول در احتساب زمان سکو را از دست داد و به رتبه چهارم رضایت داد.

تلاش ارزنده این سنگنوردان را که در ابتدای راه قرار دارند ارج نهاده و ضمن قدردانی از زحمات به عمل آمده از سوی خانواده های ایشان و مربی آنان جناب آقای توانا ؛ بهترین موفقیت ها را برایشان ارزومندیم.

نتایج  این مسابقات در گروه پسران :

نونهالان الف  :

نفر اول : ابوالفضل محمدی ( خ.رضوی)      نفر دوم : پارسا رستمی ( لرستان)         نفرسوم: یونس خورشید همدانی ( خ.رضوی)

نونهالان ب :

نفر اول: رایکا دادجو (قزوین)  نفر دوم: محمد طاها قیصری ( فارس)        نفر سوم: محمد مسیحا نیری ( تهران)

 

گروه دختران

نونهالان الف  :

مقام اول سيده پارميدا حيدرزاده طرقبه (خ رضوي)            مقام دوم زهرا نوري (اصفهان)       مقام سوم هانيه سعدوني (خوزستان)
نونهالان  ب :
نفر اول یاسمن عوض نژاد (کرمان)                             نفر دوم زینب عشقی (خراسان رضوی )       نفر سوم ساینا نامجو ( فارس )
تصاویر ( در حال تکمیل ) :Can not load images!

همچنین ببینید

حضور هیجده نفر از سنگنوردان در مسابقات سرطناب جام خلیج فارس

هیجده نفر از سنگنوردان شهرستان در مسابقه سنگنوردی سرطناب جام خلیج فارس که در پایان ...